full screen background image

KASETONY


Kasetony świetlne to stosunkowo tania a zarazem efektowna forma reklamy zewnętrznej. W odróżnieniu od reklamy na banerze, treść jest podświetlona od środka. Produkowane przez nas kasetony występują w kliku wariantach Oczywiście w każdym wariancie występuje wersja jednostronna oraz dwustronna. Wszystkie kasetony przez nas produkowane wyposażone są w oświetlenie typu LED. Nie stosujemy świetlówek z powodu ich awaryjności oraz zwiększonego poboru prądu względem modułów LED.


- Kaseton AluStandard. Rama wykonana z aluminium z możliwością malowania proszkowego w dowolny kolor z palety RAL. Lico wykonane z plexi, dibondu lub poliwęglanu komorowego.


- Kaseton PMMA lub PCV/PMMA Rama wykonana z plexi lub z PCV, oklejona lub pomalowana na dowolny kolor z palety RAL. Lico wykonane z plexi oklejonej folią translucentną, na której znajduje się wydrukowana grafiki.


- Kaseton DIBOND STANDARD Kaseton wykonany w całości z Dibondu - kompozytowa płyta 3 warstwowa (aluminium / polietylen / aluminium). Grafika zostaje wyfrezowana w płycie. Całość zostaje podklejona od spodu warstwą plexi, która może być dodatkowo w dowolnym kolorze.


- Kaseton DIBOND LUX Kaseton wykonany w całości z Dibondu - kompozytowa płyta 3 warstwowa (aluminium / polietylen / aluminium). Grafika zostaje wyfrezowana w płycie. Całość nabiera efektu trójwymiarowego poprzez umieszczenie w wyfrezowanych otworach elementów z plexi o grubości 10mm. Efektem tego są wystające elementy grafiki z kasetonu.