full screen background image

REKLAMA ŚWIETLNA

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także reklamę świetlną. Każdy logotyp może nabrać trzeciego wymiaru, każdy napis lub slogan może stać się doskonale efektowną reklamą Waszej firmy. Oferujemy szeroki wachlarz materiałów z których zaprojektujemy i wykonamy reklamę świetlną zaczynając od płyt z plexiglasu, szkła, żywicy epoksydowej po materiały poliwęglanowe i tablice podświetle diodami LED. Proponujemy innowacyjne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie i metody oświetlenia! Możemy zaproponować Państwu kasetony standardowe- gdzie lico jest wykonane z plexi PPMA a rama wykonana z aluminium (surowego, anodowanego, lub malowanego proszkowo). Wykonujemy także ekskluzywne kasetony z dibondu, w których frezowane są znaki graficzne i litery. Dzięki wyszkolonemu zespołowi pracowników i maszyn nie jestesmy ograniczeni formatami ani miejscem gdzie reklama docelowo miałaby być zamontowana.

KASETONY


Kasetony świetlne to stosunkowo tania a zarazem efektowna forma reklamy zewnętrznej. W odróżnieniu od reklamy na banerze, treść jest podświetlona od środka. Produkowane przez nas kasetony występują w kliku wariantach Oczywiście w każdym wariancie występuje wersja jednostronna oraz dwustronna. Wszystkie kasetony przez nas produkowane wyposażone są w oświetlenie typu LED. Nie stosujemy świetlówek z powodu ich awaryjności oraz zwiększonego poboru prądu względem modułów LED.


- Kaseton AluStandard. Rama wykonana z aluminium z możliwością malowania proszkowego w dowolny kolor z palety RAL. Lico wykonane z plexi, dibondu lub poliwęglanu komorowego.


- Kaseton PMMA lub PCV/PMMA Rama wykonana z plexi lub z PCV, oklejona lub pomalowana na dowolny kolor z palety RAL. Lico wykonane z plexi oklejonej folią translucentną, na której znajduje się wydrukowana grafika.


- Kaseton DIBOND STANDARD Kaseton wykonany w całości z Dibondu - kompozytowa płyta 3 warstwowa (aluminium / polietylen / aluminium). Grafika zostaje wyfrezowana w płycie. Całość zostaje podklejona od spodu warstwą plexi, która może być dodatkowo w dowolnym kolorze.


- Kaseton DIBOND LUX Kaseton wykonany w całości z Dibondu - kompozytowa płyta 3 warstwowa (aluminium / polietylen / aluminium). Grafika zostaje wyfrezowana w płycie. Całość nabiera efektu trójwymiarowego poprzez umieszczenie w wyfrezowanych otworach elementów z plexi o grubości 10mm. Efektem tego są wystające elementy grafiki z kasetonu.


PYLONY


Ciekawa forma reklamy zewnętrznej, uzupełniająca obrandowanie naszej firmy. Jest to reklama zewnętrzna wolnostojąca, jedno lub dwustronna, podświetlona od wewnątrz lub od zewnątrz.